Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Sözlük anlamı; “ bir yazı, desen tablo vb.nin fotoğrafından kalıp çıkarılarak yapılan aynı basımı, faksimile.” olarak açıklanan ‘tıpkıbasım’; aslında sanatın ta kendisi.

Sanatseverler ile sanatın ruhunu hissetmek ve bu tecrübeyi olanlara yansıtmak için sizler ile buluşan tipkibasim.com.tr; güvenilir sistemi ile geniş arşivini sizlere açmaktadır. Ülkemizin gördüğü ve yetiştirdiği en değerli sanatçıların eserlerini arşivleyerek üç tipte sanatseverler ile buluşturduğumuz için hem heyecan hem de gurur duyuyoruz. 

SANAT RUHUN DERİNLİKLERİNİ TEMİZLER

Ruhun, benliğin ve aynı zamanda da dünyevi olan her şeyin temelini oluşturan klasik sanatlar; sadece sizden beslenir. Hem geçmişin var ettiği hem de geleceğin oluşturacağı sanatçıları bir araya toplayarak hazırladığı eserleri; tıpkıbasım tekniği ile güvenli bir şekilde sanatsever insanların hayatına kazandırmak en sevdiğimiz şey!

Nadide eserlerin aslını evinizin en güzel köşesinde görmek veya sevdiklerinize hediye etmek istiyor; baskı tarihinin uzmanlık alanı içerisine giren tıpkıbasımdan yararlanmak istiyorsanız; bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Sanatın en değerlisi olan Tıpkı Basım, sizleri manevi huzur ile buluşturmak adına oluşturulmuştur.

Türkiye'nin önde gelen sanatkarlarının eserlerini bir arada bulabilirsiniz. 

Haber bülteni

Haber bültenine kayıt olarak güncel ürün ve kampanyalardan faydalanın.