Üyelik Sözleşmesi

1- Taraflar

İşbu Kullanıcı Sözleşmesi (bundan sonra Sözleşme olarak anılacaktır), Cen Medya Limited Şirketi (bundan sonra TIPKIBASIM olarak anılacaktır) tarafından işletilen www.tipkibasim.com.tr (bundan sonra SİTE olarak anılacaktır) internet adresinde eser veya basim alımı yapmak üzere tüm özel ve tüzel kişi ve kurumlar (bundan sonra KULLANICI olarak anılacaktır) ile TIPKIBASIM arasında, üye kayıt aşamasında yapılmıştır. KULLANICI, Site'ye üye olmak kaydıyla bu sözleşmenin bütün hükümlerini kabul ettiklerini ve onayladıklarını peşinen kabul ve taahhüt ederler.

2-Tanımlamalar

2.1) TIPKIBASIM :Web sitesinin ticari işletmesini yapan Cen Medya Limited Şirketi'dir.
2.2) SİTE : www.tipkibasim.com.tr domaini altında çalışan ve SANATKAR'lara ait eserlerin satışlarının yapıldığı web sitesi ve mobil uygulamadır.
2.3) SÖZLEŞME : İşbu Sözleşme formu ve ekleri.
2.4) KULLANICI     Siteye, işbu sözleşmeyi kabul ederek üye olan ve sitede listelenen eserleri ve eserler ile ilgili basım ve özel sipariş hizmetlerini satın alma talebinde bulunabilecek kimselerdir.
2.5) ESER : Sitede satılması amacıyla listelenen, emek sonucu ortaya konan ürün, yapıtlardır.
2.6) SANATKAR : Sitede listelenen sanat eserlerinin fikri mülkiyet hakları çerçevesinde mülkiyetine haiz kimselerdir.

3- Üyelik Şartları

SİTE'ye üye olup alışveriş tapabilmek için 18 ve üstü yaşa sahip üyelik formunda gerçek kimlik ve iletişim bilgilerini girmek ve Kullanıcı üyelik sözleşmesini kabul etmek.

İçerik Güncelleniyor.

Haber bülteni

Haber bültenine kayıt olarak güncel ürün ve kampanyalardan faydalanın.